Пошуки мистецтва у вільний час

Побутує думка, що спортсмени, віддаючи свої фізичні сили на спортивних майданчиках, для досягнення високої мети -першість на п'єдисталі пошани, нічим окрім тренувань та змагань не цікавляться. Але це не зовсім справедливе твердження.
Наші ліцеїсти знаходяться у постійному пошуку.І підтвердженням цьому є те, що у вихідні дні, вони активно приймають участь у різноманітних заходах.Особливо активно вони приймають участь у майстер-класах. Наші ліцеїсти знаходяться у постійному пошуку.І підтвердженням цьому є те, що у вихідні дні, вони активно приймають участь у різноманітних заходах.Особливо активно вони приймають участь у майстер-класах.


Лялька-мотанка - творіння Світла


Особливу цікавість та невимовне зачарування викликають українські традиційні ляльки-мотанки. Бо лялька не тільки дитяча іграшка, а в першу чергу оберіг родини й Роду, могутній магічний талісман та символ зв’язку між поколіннями, дух наших предків…
Головне призначення ляльки-мотанки - це берегти душу свого власника від усякого зла та нечистих помислів.
Щоб створити ляльку-мотанку, необхідно вкласти в роботу багато світла й тепла своєї душі.
Значну роль в цьому процесі мають наші небесні світила… Зокрема, хрест замість обличчя в мотанки - знак Сонця, нашого життєдайного світила.
Образ традиційної української ляльки-мотанки - хрест у колі замість обличчя,  солярний знак - це модель нашої світобудови, глибинний символ зародження життя й родючості, продовження й збереження роду, вічності життя, безперервного повторення відродження життя, зв’язку між минулими та майбутніми поколіннями…



Свято наближається



Зима радує нас своїм білосніжним вбранням та неповторними сніжинками, що кружляють в танку разом з вітром. Передноворічний настрій спонукає створити казку та свято в домі.
Про наближення новорічних та різдвяних свят свідчать ялинкові прикраси, які вже з'явилися на вітринах крамниць.
А ви знаєте, що підготовка до зустрічі Нового року приносить не менше (якщо не більше) радості, ніж саме свято? А чому? Тому що очікування Нового року – це очікування дива. І з віком ми не перестаємо на диво сподіватися. Ось тому так ретельно готуємося до цього чарівного свята, вишукуємо нові рецепти для святкового столу, підбираємо нові наряди, купуємо подарунки для рідних і друзів і, звичайно, прикрашаємо свій будинок.



Золоті осінні барви

Літо пішло непомітно, не попередивши нікого.
Ще зовсім тепло, лише ночі все частіше огортають землю прохолодою.
Поспішає, квапиться осінь, все нові і нові фарби знаходить вона для своєї картини-яскраві, казково неповторні. Берези і тополі покрила вона лимонною  жовтизною. А листки осик і клена розфарбувала, ніби стиглі яблука. Всі дерева і навіть кущі прикрасила осінь по-своєму, по-осінньому: кого в жовтий убір, кого в яскраво - червоний.Така краса…Хочеться  залишити спогади про неї на довгі зимові вечори.
         Одним із способів - є творення картин за допомогою «кучерів з паперу»-квілінгу.
  4 жовтня 2015 року  в рамках Клубу вихідного дня, ліцеїсти, створювали маленькі картини-спогади про осінь.
Чудові вийшли картини. Тільки здається, ніби в них  щось не закінчено, ніби чекають ще нових барв та сюжетів білі паперові полотна. Чекають, не дочекаються гілки кущів і дерев, коли прийде новий художник і одягне їх у білий пухнастий убір.
Але… це вже інша історія…








Немає коментарів:

Дописати коментар